Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy BIAŁOŁĘKA m.st. Warszawy

book
book

Marzena M

Autor: Jeż, Agnieszka.

   Notka biograficzna  Gdyby tę historię opowiedzieć na smutno, wyszedłby dramat - a może nawet sypnęłyby się trupy? Konkretnie jeden trup.Na szczęście jest humor. Włóżmy więc różowe okulary i spójrzmy przez nie na historię Marzeny M.Marzena jest zadbaną, zaradną czterdziestką plus. Wiedzie uporządkowane życie, ma męża, córkę, ciepły kontakt z matką, pracę i przyjaciółki. Owszem,

są drobne niepowodzenia - ot, całkowity brak seksu, mąż nierób czy pewne niedomagania finansowe - lecz przecież nie można mieć wszystkiego.Pewnego dnia, z pozoru takiego jak wszystkie, Marzena dokonuje pierwszego odkrycia - za którym, prawem serii, podąża cała sfora następnych.A to w jej małżeńskim łożu ni stąd ni zowąd znajdują się koronkowe stringi,a to mąż wraca z artystycznych przedsięwzięć z uszminkowanym pośladkiem,a to ona sama odkrywa takie oblicza seksualności, jakich nigdy dotąd nie zaznała,a to wreszcie stawia sobie arcyważne pytanie: czy ja lubię swoje życie? Czy już niczego więcej od niego nie chcę?Jak w tym nie zwariować?Można poszukać szczęścia na portalu randkowym.Albo skupić się na nowym, dużym wyzwaniu - na przykład budowie domu.A może powierzyć się troskliwemu wsparciu mądrych, kochających kobiet?Przeczytajcie - a dowiecie się, co działa!

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Agnieszka Jeż, Paulina Płatkowska.
Hasła:Powieść polska - 21 w.
Adres wydawniczy:Warszawa : Edipresse Polska, cop. 2017.
Opis fizyczny:302, [2] s. ; 22 cm.
Uwagi:Na okł.: Kiedy w twoim życiu wszystko właśnie się rozsypało w malowniczy stos gruzu. A ty znajdujesz w sobie odpowiednią dozę siły i humoru, by ustawić na nim nowy dom.
Skocz do:Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki
Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp. Nr 124
ul. Berensona 38

Sygnatura: 821-3 pol.
Numer inw.: 12657
Dostępność: wypożyczana na 30 dni

schowekzamów

Wyp. Nr 69
ul. Raciborska 20

Sygnatura: 821-3 pol.
Numer inw.: 40396
Pozycja wypożyczona

Wypożyczona przez: 021203
do dnia: 2022-06-21
schowekrezerwuj
więcejrezerwuj


Notka biograficzna:

book

Jeż, Agnieszka

Absolwentka filologii polskiej i bałtyckiej na Uniwersytecie Warszawskim, od lat związana z branżą wydawniczą. Prywatnie mama Kaliny, Jeremiego i Jagody, żona Andrzeja. Z genów krakowianka i góralka, urodzona i wykształcona w Warszawie, od dwudziestu lat mieszka w Sulejówku z mężem i trójką dzieci.

Źródło: https://soniadraga.pl/autorzy/agnieszka-jez
Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki:

bookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbookbook


Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.